Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Villa Taşımacılığı

Çorlu Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Balkan Evden Eve Nakliyat, villa taşımacılığı çok özel ve titiz bir çalışma gerekmektedir. Bu yüzden firmamız ekspertiz analizlerini yaparak, eşyaların ortalama olarak çoğunluğunu gözetmektedir. Bu şekilde itinalı ve titiz bir biçimde tetkik yapan firmamız villa içi eşyalarınızın profesyonelce nakliyesini sağlamaktadır. Her durumu gözlemleyen taşıma planlayıcılarımız ve Profesyonel nakliye elemanlarımız ile sizlerin eşyalarını profesyonel ekibimizle taşıyoruz.

İstediğiniz bir biçim ile birlikte güven çerçevesinde diğer adresinize teslim faaliyetlerini önemle yürütmektedir. Sektörsel faaliyetlerimizde birden fazla odası yani standartların üstünde yaşam odası bulunan villaların her bir eşyasını incelikle taşıyoruz. Güvenli şekilde ambalajlama ve araçlara yüklemesini yapan deneyimli ekiplerimiz güler yüzlülükle işlemlerini devam etmektedir. Bu konuda ister acil taşınmalarınız ister rahat taşınmalarınız çerçevesinde bizlerle görüşmeler yaparsanız, sizlere tüm gücümüzle en etkili hizmetleri sağlarız.

Çorlu Villa Taşımacılığı

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.