Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı

Çorlu Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı

Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser ve müze Taşımacılığı konusu en çok dikkat gerektiren taşıma türüdür. Tarihi eser veya sanat eseri taşımalarında profesyonel bir ekip ve nakliye şirketi tercih edilmelidir.

Taşıma yapılırken kullanılan ambalaj malzemesinin eser‘e zarar vermeyecek tipte malzemelerin kullanılması gerekmektedir.

Eserleri taşıma işlemi başlamadan önce taşınacak eserler sigorta ettirilir ve taşınacak ürünler güvence altına alınır.

Tarihi eser ve müze taşımacılığı konusu oldukça hassas bir konudur. taşınacak eserin paketlenmesi bir üzerinde düşünülmesi gereken matematik ve fizik kuralları hesaplanarak paketleme ve kasalama işlemi yapılmalıdır. Balkan Evden Eve Nakliyat bu işi en iyi yapan firmalardan birisidir ve sektörde lider şirket konumundadır.

Tarihi eser ve müze taşımacılığında kullanılan araç ve kamyon kasaları tamamen eser taşımaya elverişli özel kaplama malzemeleri ile kaplanmış eser sabitlenmesi için özel elemanlar ile donatılmıştır.

Çorlu Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.