Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Eşya Depolama

Çorlu Eşya Depolama

Eşya Depolama

Balkan Evden Eve Nakliyat; evlerde, ofislerde veya diğer yaşam alanlarında kullanmayan eşyaların yer kaplaması, her zaman bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca maddi açıdan değerli olan birtakım eşyalar da kullanılmadığı için kendi kendine yıpranmaktadır. Bu durum ise müşterilerimizin maddi zarara uğramalarına neden olmaktadır. Firmamız tarafından erilen eşya depolama hizmeti sayesinde söz konusu sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. 

Firmamız istenilen tüm adreslere ekip yönlendirerek, talep edilen eşyaların kısa bir süre içerisinde alınmasını sağlamaktadır. Depolanacak tüm eşyalar hassasiyet ile ambalajlanmaktadır. Kullanılan ambalajlar uzun ömürlü olmakla beraber yüzeylerin zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca eşya depolama ekiplerimizin yüklerin darbelere maruz kalmaması, yıpranmaması veya deforme olmaması içinde birtakım önlemler almaktadır. Balkan Evden Eve Nakliyat Firmamız son teknolojiler ile üretilmiş olan kamyon modelleri sayesinde taşıma ve nakliye güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Depolanması planlanan tüm eşyalar bu araçlar sayesinde sorunsuz bir şekilde saklama alanlarına ulaştırılmaktadır. Ayrıca firmamız eşyaların birbirine karışmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır. Eşya depolama hizmetimiz her zaman kaliteli bir şekilde verilmektedir
.
Tüm emanet malzemeler saklama alanlarımızda bulunan raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Bu sistemler sayesinde eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca depolama alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Dolasıyla da eşyaların çalınması gibi olumsuz durumlar söz konusu bile değildir. Firmamız depolarında bulunan özel bölmeler sayesinde de maddi açıdan değerli olan yükler bile maksimum bir düzeyde koruma altına alınabilmektedir.

Çorlu Eşya Depolama

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.