Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Evden Eve Nakliyat

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye, sektörün geçmişinde basit bir ev taşıma olarak bilinmekteydi. Teknolojinin gelişmesi, ülkemizin de zamanla Avrupa standartlarına ulaşması ile birlikte yaşan kalitenin artması ile lojistik , evden eve taşıma olarak geliştik. Günümüzde evden eve nakliyat dünya üzerinde bir sektör haline gelmiştir.

Ülkemizde taşımacılık sektöründe zamanla gelişen ve değişen hizmet anlayışları ile ev taşımacılığı sektöründeki açıklar, zamanlama ve işçi gücünü zorlayan zorluklar hızla ortadan kalkarak daha basite indirgenmiştir. Bunu yapanlar genel olarak gerçekten bu işe firmasını adayan şirketlerden oluşmaktadır. Çorlu Evden Eve Nakliyat firması da bu şirketlerden birisidir..

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor ?

Aslında evden eve nakliyat genel anlamda çok basit görünen ama işin ehli olmayan kişilerce yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. 

Eğer evinizi taşıtacaksanız şu konulara dikkat etmenizi öneririz.
  • Evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev frimamızdan ekspertiz talep ediniz.
  • Yağacağımız ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde Size Fiyat Teklifi Vereceğiz.. ( Firmamız tarafından ücretiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir. (Kısaca taşınacak evin büyüklüğüne göre gün sayısı belirlenir)
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak firmamız tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. 

Çorlu Evden Eve Nakliyat

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.