Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Eşya Taşımacılığı

Çorlu Eşya Taşımacılığı

Eşya Taşımacılığı

Eşya Taşıma işi genel olarak nakliye ihtiyacı olan müşterilerimizin yaygın olarak bilmediği bir terimdir. Sebebi ise; 2 parça eşya var bunu nakliyat firması taşımaz şeklinde on yargılar barındıran Bir ihtiyaç türüdür Eşya Taşımacılığı. Her zaman ev eşyalarınızın yada kurumsal firmalarınıza ait eşyalarınızın hepsinin taşınması gerekmez yaz veya kış sezonunda bir çok kitlenin evinde yada iş yerinde yer alan bir eşyasını farklı bir adrese taşınma ihtiyacı doğabilir.

Bu ihtiyaçlara yönelik 90 yıllardan günümüze kadar aktif ve yoğun bir şekilde parça eşyaların taşınması alanında nakliyat hizmeti veren; Balkan Evden Eve Nakliyat sorunsuz ve en güvenilir şekilde Eşya Taşıma çalışmaları sunmaktadır. 

Parça eşyalarınızı şehirler Eşya Taşıma ve Şehirler arası Eşya Taşıma olarak gerçekleştiren firmamız eşyalarınızı az oluşuna yada adedine bakmadan sigortalı olarak tanımaktadır. Eşya Taşıma alanında sizlere hızlı bir sistemde nakliye çalışması veriyoruz. Parça eşyalarınızı şehir içinde 1 gün içinde, şehirler arası Eşya Taşıma alanında ise en geç 2 gün içinde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. 

Eşya Tşıma hizmetlerimizde taşınılacak olan parça eşyalarınız hem sigortalanmakta olup hemde ambalajlanır. Örneğin ev adresinize alınan bir parça eşya iki sokak ötesinde bir adrese teslim dahi edilse eşya ambalajlama işlemi yapılır ve firmamız aracılığıyla parça eşyalarınız sigortalanır. 

Sizlerde parça eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınmasını istiyor iseniz hemen Balkan Evden Eve Nakliyat firmamıza ulaşarak uygun fiyata sunulacak olan parça eşya nakliyat teklifinizi alınız. Balkan Evden Eve Nakliyat güvencesinde sunulan Eşya Taşımacılığı çalışmalarımızdan memnun kalacağınız garantisi sunuyoruz. 

Çünkü Eşya Taşıma hizmeti ile hizmet verdiğimiz ve mevcut potansiyel müşterilerimize gelen referans müşterilerimiz sayesinde sayısız ailelerin ve firmaların bu yönde taşımacılık ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir hizmetleri nakliyat firması olarak biz sunduk. Sizlerde kaliteli şekilde sizlere sunulacak olan parça eşya nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için hemen firmamız ile irtibata geçiniz. 

Çorlu Eşya Taşımacılığı

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.