Reşadiye Mah.

Ahmet Çelekoğlu Sk. 2.Aralık No:41

[email protected]

Bize Ulaşın

Fuar Taşımacılığı

Çorlu Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşıma hizmeti veren firmamız yaz, kış fuar katılım hizmeti veren firmalara yönelik sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetinde uzun yıllar başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Fuar taşıma işinde çalışmalar gerçekleştirmiş firmamız profesyonelce fuar katılım alanına eşyalarınızı en kaliteli şekilde taşıyacaktır. Fuar alanına taşınılacak eşyalarınızı nakliyat personelimiz taşınma esnasında hasar almaması için dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Fuar taşımacılığı hizmeti kurumsal firmaların büyük fuar alanlarında oluşan etkinlikler sonucunda firmalarının ve ürünlerinin tanıtımını yapmak, yeni müşteri portföyleri oluşturmak adına katılım gösterdikleri bir tür etkinliktir.

Bazı firmalar fuar alanında açacakları standa eşyalarını kendileri taşıyabilirler. Bazı firmalar ise dikkat çekici stant eşyalarını bununla birlikte tanıtımını yapacaklarının ürünlerinin ağırlık ve ürün çeşitlerinin fazla olması sebebi ile fuar alanına gidecek olan eşyaları için nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarlar. Bu alanda da nakliyat hizmetleri sunan firmamız sizlerin destekçisi olmaktadır. Fuar nakliyatı ihtiyacı olan kurumsal firmların fuar alanına eşyalarının transfer edilmesi için elimizden gelen çaba ile zamanında ve gününde eşyaların nakil işlemini yapmaktayız. 

Fuar taşımacılığı çalışmalarımız da eşyalarınızı ambalajlayarak, sigortalı şekilde taşımaktayız. Fuar alanına götürülen eşyalarınızın fuar bitiminde geri alımını yaparak git gel yapılan nakliyat hizmeti vermekteyiz. Fuar taşımacılığı alanında birçok firmaya eşya nakli desteği veren firmamız Tekirdağ'da yapılan fuar alanlarına taşımacılık hizmeti vermektedir. Fuar taşıma çalışmalarımızda nakliyat sigortası ile güvence altına alınan ürünleriniz en ufak risk durumuna karşı güvence altın alınmaktadır. Sizlerde bu hizmeti bir çok kez gerçekleştirmiş firmamız aracılığı ile fuar taşıma hizmeti alma adına hemen; Balkan Evden Eve Nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çorlu Fuar Taşımacılığı

20. Kata Kadar Asansörlü Nakliyat

Çorlu'da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 45 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.